Fizjo Movement Center

Nasz zespół

Umów wizytę

Jestem magistrem fizjoterapii, trenerem personalnym oraz instruktorem zajęć grupowych. W swojej pracy wykorzystuję techniki terapii manualnej, masażu oraz kinezyterapii. Wraz z pacjentem staram się znaleźć źródło problemu, a nie tylko przyczynę.

 

Swoje doświadczenie zdobywałam dzięki kilkuletnim praktykom w Szpitalach Klinicznych oraz Przychodniach Fizjoterapeutycznych. Zajmowałam się również kinezyterapią osób starszych w Domu Opieki Społecznej. Dodatkowo od 4 lat prowadzę prozdrowotne zajęcia grupowe, a także treningi funkcjonalne oraz medyczne.

Berenika Styczeń

Berenika Styczeń- Fizjoterapeuta

Umów  wizytę

Filip Zając

Filip Zając - Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii oraz dyplomowany terapeuta manualny OMPT. Tytuł mgr uzyskał na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

 

W roku 2018 uzyskał tytuł OMPT według standardów IFOMPT, co jest obecnie najwyższym możliwym sprawdzeniem umiejętności terapeutycznych w Polsce.

 

Swoje doświadczenie zdobył w wieloletniej pracy ze sportowcami. Współpracując z klubem siatkarskim Gwardia Wrocław. Nadal doskonali swoje umiejętności na wielu nowoczesnych szkoleniach z fizjoterapii.

 

Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz w terapii tkanek miękkich.

Umów wizytę

Jakub Hoffmann

Jakub Hofmann - Fizjoterapeuta

Jestem certyfikowanym terapeutą Maitland®, a tytuł magistra uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywałem w drużynach sportowych, poradniach rehabilitacyjnych oraz szpitalach uniwersyteckich. Dzięki temu sprawnie odnajduję się dolegliwościach związanych z: przeciążeniem układu ruchu, stanach pourazowych i pooperacyjnych, oraz tych, za które odpowiedzialny jest stres i życie w ciągłym biegu.

- Pomogę Ci pozbyć się bólu stopy, kolana i biodra.

- Razem wypracujemy rozwiązanie twoich problemów ze zdrowiem

- Zadbam o Twój bezpieczny powrót do sportu po kontuzji

- Przyniosę ulgę w bólach głowy, szyi i karku

- Pokażę Ci, że można żyć bez bólu pleców

 

Wzajemne zaufanie, cierpliwość i konsekwencja pozwala mi nie tylko pozbyć się bólu u moich pacjentów, ale pokazuje, jak rośnie ich poczucie pewności siebie, stając się silniejszymi i osiągając cele, które znacznie przewyższają ich oczekiwania.

Umów wizytę

Mateusz Sobczak

Trener personalny i instruktor kettelbell. Ze sportem związany od zawsze, najpierw jako zawodnik piłki nożnej, obecnie jako Trener i Instruktor.

W swojej pracy pomogę Ci zoptymalizować proces treningowy w celu osiągnięcia pożądanych efektów sylwetkowych, sportowych oraz zdrowotnych.
 

Zaangażowanie i Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantowane.

Mateusz Sobczak - Fizjoterapeuta

Umów wizytę

Daria Zawadzka

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem fizjoterapeutką ze szczególnymi zainteresowaniami w kierunku terapii stomatologicznej i ortopedycznej. Pracuję z pacjentami z dolegliwościami związanymi z narządem ruchu oraz z problemami w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i obszaru czaszki. 

Moje doświadczenie i pasja do pracy nad poprawą jakości życia moich pacjentów motywują mnie do ciągłego doskonalenia i poszukiwania najskuteczniejszych metod terapeutycznych, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i warsztatach.  

W pracy podchodzę indywidualnie do problemów pacjenta, zwracając uwagę na jego świadomość i profilaktykę. 

Prywatnie jestem miłośniczką sportu, podróży i szczekających czworonogów.

Daria Zawadzka

Umów wizytę

Paulina Kruszewska

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Liczne praktyki i zajęcia w różnych szpitalach, klinikach i domach pomocy społecznej nauczyły mnie nie generalizować danego schorzenia. W swoją prace angażuje się na 100 procent. Od małego byłam związana ze sportem, dzięki czemu wiem na czym polegają bezpieczne i dobrze wykonane ćwiczenia. Stale podnoszę poziom swojej wiedzy, dzięki czemu wykorzystuje różne formy terapii.

Paulina Kruszewska

Iga Rozmysłowska

Jestem psychologiem oraz interwentem kryzysowym. Na co dzień wspieram żołnierzy i ich rodziny pracując jako psycholog w JednostceWojskowej, gdzie udzielam indywidualnej pomocy psychologicznej oraz przeprowadzam liczne interwencje. Prowadzę również szkolenia i warsztaty dlażołnierzy oraz pracowników wojska. Swoją wiedzę i doświadczenie rozwijam takżejako interwent kryzysowy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie przywracam równowagę psychiczną i umiejętność samodzielnego radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Swoje umiejętności doskonalę również poprzez udział w szkoleniach oraz regularne studiowanie najnowszych publikacji naukowych z zakresu psychologii.Wierzę, że każdy z nas posiada zasoby i siłę do działania, którą pomagam odkryćbiorąc udział i wspierając w procesie poprawy życia.W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem i zrozumieniem trudności drugiegoczłowieka. Dlatego sposób pomocy dobieram do indywidualnych potrzeb każdejosoby. Tworzę bezpieczną i komfortową przestrzeń do wyrażania siebie.

Iga Rozmysłowska

Jestem trenerką i zajmuję się terapią ruchową oraz treningiem personalnym. Pracuje z osobami, które chcą wrócić do swojej aktywności po kontuzji oraz pomagam pozbyć się przewlekłych dolegliwości bólowych. 

W swojej pracy zwracam dużą uwagę na dostosowanie ćwiczeń do potrzeb pacjenta i tłumaczę je w zrozumiały sposób tak by każdy mógł ze spokojem powtórzyć ćwiczenia w domu. Z moimi klientami pracuje nad tym by ich ciało pozwalało im na cieszenie się ulubionymi aktywnościami i codziennym funkcjonowaniem bez bólu. 

Ukończyłam roczny kurs terapii ruchem BLACKROLL Therapy obejmujący pracę z klientami z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi oraz kontuzjami, reedukacje oddechową, a także trening kobiet w ciąży i po porodzie. Jestem też studentką 5 roku fizjoterapii i swoją wiedzę z zakresu różnych form terapii poszerzam na konferencjach i szkoleniach z zakresu treningu medycznego. 

Marysia Sławuska

Marysia Sławuska
Fizjo Movement Center

Wrocław

ul. Celtycka 9/1

577 303 403

fizjomovementcenter@gmail.com

 

Regulamin